Návštěva, na kterou jen tak nezapomenete

Už jste navštívili únikovou místnost v Kutné Hoře https://www.enigmaescape.cz/hledate-unikovou-hru-kutna-hora/? Pakliže ne, tak byste to měli rychle napravit! Přece nechcete přijít o napínavé dobrodružství, které se za jejími dveřmi skrývá.
 
kostky

Ovšem pravda je, že se jedná o výzvu pro lidi, kteří se nebojí postavit čelem velkým záhadám a pustit se do jejich řešení. Máte na výběr hned ze dvou lákavých scénářů, které zažijete na svou vlastní kůži. Bude to mnohem lepší než filmy, na jaké koukáte v televizi anebo hry, které hrajete na počítačích. Virtuální realita se s tou skutečnou nedá srovnávat, zkrátka proto, že tady vás čeká dobrodružství, které bude jen a jen vaše, které si zažijete na vlastní kůži. Nebudete proto jen pasivním konzumentem nabízené zábavy, vy budete v hlavní roli a přímo v centru událostí.

Čeká na vás velká záhada, kterou se pokusíte rozluštit – s pomocí ukrytých předmětů, šifer a kódů, a především logického myšlení. Ovšem pokud nepatříte k žádným matematickým géniům, tak nemusíte mít strach, stačit vám bude prostý selský rozum. S sebou do únikové místnosti si můžete přivést až čtyři další spoluhráče, kteří vše prožijí spolu s vámi. A vy všichni ze sebe budete muset vydat to nejlepší, abyste se propracovali až k cíli a vyřešili záhadu, která vám pomůže dostat se ven z místnosti. Budete na to mít celých devadesát minut, ovšem nebude to žádná procházka růžovým sadem, budete bojovat o čas. Ať už to však celé dopadne jakkoli, tak jisté je, že zažijete jedinečné dobrodružství, na které pak budete moci společně ještě dlouho vzpomínat. A kdo ví, možná tak objevíte i nějaké své skryté schopnosti, o kterých jste doposud nevěděli. Anebo blíže poznáte své přátele.

lebka

Jisté je, že vás celý příběh dokonale pohltí. A pokud se vám bude líbit, tak není nic lepšího, než ho v podobě dárkového poukazu věnovat také vašim blízkým, aby si celou hru vyzkoušeli na vlastní kůži a získali tak nezapomenutelné zážitky.